- Aralık 2, 2022
- No Comment
- 95
Gülyalı’daki Spor Yatırımları İçin İhaleye Çıkıldı !
Gülyalı İlçesi Belediye Başkanı Ulaş Tepe, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Gençlik ve Spor yatırımları için ihaleye çıkıldığı müjdesini paylaştı.…
![Gülyalı’daki Spor Yatırımları İçin İhaleye Çıkıldı !](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2022/12/Screen-Shot-1444-05-07-at-17.14.39-1.png)
Gülyalı İlçesi Belediye Başkanı Ulaş Tepe, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Gençlik ve Spor yatırımları için ihaleye çıkıldığı müjdesini paylaştı.
Geçen sene çeşitli programlara katılmak üzere Ordu’ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ilçeler için Spor tesisi sözü vermişti. Birçok ilçede ihalesi açılan spor tesislerinin, Gülyalı İlçesi için de başladığı müjdesi verildi. Gülyalı İlçesi Belediye Başkanı Ulaş Tepe, sosyal medya hesabından ise yatırımlar hakkında açıklamalarda bulundu.
Ulaş Tepe sosyal medya hesabından :”Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Ordu ziyaretinde ilçemize sözünü verdiği yatırımlar için Ürümbey mahallemizde belediyemize ait bulunan 7.720 m2 alanı 25 yıllığına bakanlığımıza tahsis etmiştik. Mahalle Tipi Gençlik Merkezi ve Okul Tipi Spor Salonu yatırımı için bugün itibarıyla ihaleye çıkıldı. Sportif faaliyetler alanında çeşitliliğin arttığı ilçemize değer katacak bu önemli yatırımların hayata geçmesinde emeği geçen başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu olmak üzere, Ordu Valimiz Sn. Tuncay Sonel’e ve Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Genç’e teşekkürlerimi sunuyorum. İlçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun.” açıklamasını yaptı.
SAMET KARADAĞ