Gülyalı’lı Gençlere Spor Malzeme Desteği !

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç Gülyalı ilçesindeki öğrenciler ile bir araya geldi. Gençlik ve Spor Bakanlığı desteği ile alınan spor malzemelerini, ilçede bulunan okullara dağıttı.

Turnasuyu İlkokulu ve Ortaokulu, ve Merkez ilkokulu ve Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri ile bire bir yakından ilgilenen İl Müdürü Genç öğrencilerin istek ve taleplerini dinledi.

İlçede bulunan okulların spor alanlarının onarıma ihtiyaç duyulan alanlarını tespit etti ve yapılacaklar ile ilgili notlarını aldı.

Ayşe Şahin Çok Programlı Anadolu Lisesi’ndeki gençlerle “Başarıya Giden Yol” isimli söyleşide buluştu. İl Müdürü Mustafa Genç, “Hayatta insanın mutlaka hedefleri olması lazım, hedefiniz olursa hedefe ulaşmanız kolay olur. Hedefinize ulaşmak İçin ne yapmanız gerekir nasıl çalışmanız gerekir bilirsiniz. Bir hedefiniz olmazsa amaçsızca yaşar hiç bir yere ulaşamazsınız. En güzel yıllarınız lise yıllarınızdır, değerini bilin, hiç bir arkadaşınızı üzmeyin. Eğitim dışında mutlaka sizi ön plana çıkaracak Spor, resim, müzik aleti çalma vb bir uğraşınız olsun” dedi.

Söyleşi sonrası gençlerle okulun bahçesinde Voleybol maçı yapan il Müdürü Mustafa Genç farklı spor dallarında başarılı olan öğrencileri de tebrik etti.

Boztepe.Tv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!