- Şubat 7, 2020
- No Comment
- 169
Teknokent Koleji’nden Tarihi Başarı !
Kuruluşunun ilk senesinde mücadele ettiği Okul Sporları Genç Kızlar Basketbol Turnuvası’nda Ordu şampiyonu olan Teknokent Koleji, Giresun’daki Bölge Şampiyonası’ndan istediğini…
Kuruluşunun ilk senesinde mücadele ettiği Okul Sporları Genç Kızlar Basketbol Turnuvası’nda Ordu şampiyonu olan Teknokent Koleji, Giresun’daki Bölge Şampiyonası’ndan istediğini aldı.
2019-2020 sezonunda Okul Sporları Genç Kızlar Basketbol Turnuvası’nda il şampiyonu olan Ordu Teknokent Koleji, ilk senesinde şampiyonluk yaşayarak önemli bir başarı kazanmıştı. Ordu’nun yeni basketbol takımı, Okullar Arası Genç Kız Bölge Şampiyonası’nda Giresun’da parkeye çıktı.
19 Eylül Spor Salonu’nda oynanan maçlarda Samsun Bulutoğlu Anadolu Lisesi, Tokat Plevne Lisesi ve İstanbul Bingül Erdem Anadolu Lisesi ile mücadele eden Ordu Teknokent Koleji, 3 maç sonrasında istediği sonucu alarak Ordu’ya başarıyla döndü. Grubu birinci tamamlayan Ordu temscilcisi, Türkiye Şampiyonası’na gitmeye hak kazandı.
SAMET KARADAĞ