Mart 26, 2023

Hakeme Kafa Atmanın Cezası 18 Maç Olarak Belirlendi !

Ünye 1957 Spor ile Eynesil Belediyespor arasında oynanan ve maçın tatil edilmesinin ana unsuru olan Ünye 1957 Spor kalecisi Sefa Demir’in hareketinin cezası 18 maç olarak belirlendi.

Geçtiğimiz Pazar günü Ordu’nun Ünye Ilçesi’nde heyecanı yüksek bir maç oynanmıştı. Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 2.Bölge’de oynanan Ünye 1957 Spor-Eynesil Belediyespor arasındaki maçta heyecan son dakikalarda gerginliğe dönüşmüştü.

Ünye 1957 Spor uzatma anlarında yediği golle 1-0 geriye düşerken bu dakikadan sonra konuk ekibin yerde yatıp zaman geçiren futbolcularına fiziki müdahalede bulunan Vijdan Aladağ ve Mehmet Gülmez kırmızı kart görmüştü. Hakem Ünye 1957 Spor yedek kalecisi Sefa Demir’e de kırmızı kartını çıkarında Demir hakeme kafa atmış ve maç tatil edilmişti. Ünye 1957 Spor yönetimi ise hemen akabinde Sefa Demir’in sözleşmesini tek taraflı olarak fesih ettiğini belirtmişti.

Amatör Futbol Disiplin Kurulu ise yaptığı toplantı sonrasında hakeme saldırısından dolayı Sefa Demir’e 18 resmî maçtan men cezası verdiğini açıkladı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!