Mart 20, 2023

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor ile Eynesil Belediyespor arasındaki oynanan karşılaşmanın son anlarında Ünye 1957 Spor yedek kulübesinde kırmızı kart gören futbolcunun orta hakeme kafa atması sonrasında maç yarıda kaldı.

Haftanın zirveyi yakından ilgilendiren maçı Ünye’de Ünye 1957 Spor ile Eynesil Belediyespor arasında oynandı. Karşılaşmaya Ünyeli taraftarlar büyük ilgi gösterirken, maç ise son dakikada yaşanan olayların ardından yarıda kaldı.

Karşılaşmada konuk ekip Eynesil Belediyespor’un uzatma anlarında gol bularak 1-0’lık üstünlüğü sürerken, taraftar desteğiyle birlikte gol ya da goller bulmak isteyen Ünye 1957 Spor’un çabası son dakikalarda gerginliği de getirdi. Konuk ekibin zaman geçirme eylemlerinin birinde Ünye 1957 Spor futbolcuları yerde yatan konuk ekip futbolcusunu dışarı sürükledi. Karşılaşmanın hakemi ise yaşanan kargaşa sonrasında kırmızı kartına başvurdu.

İlk olarak sahada yer alan Ünye 1957 Spor futbolcusu Mehmet Gülmez’e kırmızı kart gösteren orta hakem daha sonra yedek kulübesinde yer alan ve olayların içinde yer alan Ünye 1957 Sporlu futbolcuya kırmızı kart çıkarıyor. Kırmızı kart gören futbolcunun haleme kafa atması sonrasında ise hakem maçı tatil ediyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!