Mart 31, 2023

Sefa Demir’in Sözleşmesi Tek Taraflı Fesih Edildi !

Bölgesel Amatör Lig’de oynanan Ünye 1957 Spor ile Eynesil Belediyespor maçında karşılaşmanın orta hakemine kafa atan Ünye 1957 Spor yedek kalecisi Sefa Demir, takımdan gönderildi.

Zirveyi yakından ilgiliden maçta Ünye 1957 Spor’un son dakikalarda 1-0 geride olduğu Eynesil Belediyespor karşılaşma bitmemişti. Maçın yarıda kalmasının sebebi ise kırmızı kart gördükten sonra hakeme kafa atan Ünye 1957 Spor futbolcusu Sefa Demir olmuştu.

Maç boyunca hakemin kararını beğenmeyen Ünye 1957 Spor’da son dakikalarda önce Mehmet Gülmez ardından ise yedek kulübesinde olan Sefa Demir’e kırmızı kart çıkmıştı. Sefa Demir’in hakem Yasin Kavcıoğlu’na kırmızı kartı çıkartır çıkartmaz attığı kafa maçı yayınlayan yayıncı kuruluşun görüntülerine de yansımıştı. Hakem ise maçı bitirmeden direkt olarak soyunma odasına gitmişti.

Ünye 1957 Spor cephesinde ise maçın üzerinden hemen toplanan yönetim kurulu Sefa Demir’i takımdan gönderdi. Yapılan açıklamada: “Sefa Demir ile olan sözleşmemizi tek taraflı feshederek kulüple olan ilişiğini kesmiş bulunmaktayız. Kendisine bugüne kadarki emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz.” ifadelerine yer verildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!