• Ocak 13, 2020
  • No Comment
  • 78

Hakemler Gecede Buluştu !

Ordu Faal Futbol Hakem ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) ile İl Hakem Kurulu, bir otelde yemekli bir gece düzenledi. Geceye TFFHGD…

 Hakemler Gecede Buluştu !

Ordu Faal Futbol Hakem ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) ile İl Hakem Kurulu, bir otelde yemekli bir gece düzenledi.

Geceye TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı, Merkez Hakem Kurulu üyesi Turgay Güdü, Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, TFFHGD Ordu Şubesi Başkanı Mehmet Şengül, İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet, hakemler ve çok sayıda davetli katıldı.

“İstişare içindeyiz”

TFFHGD Ordu Şubesi Başkanı Mehmet Şengül; “Şube yönetim kurulu olarak göreve geldiğimiz günden bu yana üyelerimizin her türlü ekonomik, hukuki hak ve menfaatlerini korumak adına mücadele vermekteyiz. Ordu futboluna hizmet veren taban birliklerimizle birlikte her zaman istişare içinde olmaya devam ediyoruz” dedi.

Geceye katılanlara teşekkür eden İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet ise Ordu’da hakemliği daha iyi yerlere taşımak için çalıştıklarını dile getirdi.

Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç de; “Birlik ve beraberlik geceleri bir arada kenetlenmemiz için çok önemli. Bir arada olmalıyız. Her şeyi, paylaşmamız önemli” diye konuştu.

TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı; “Öncelikle kendi bölgemizde, sonra ülke genelinde babalar ve okullara bir göz atmaları gerekiyor. Ama Türkiye liglerinde bu işi ya babaları, ya da çocukları bırakacak” şeklinde konuştu.

Daha sonra İzlanda müsabakasında Emre Belözoğlu’nun giydiği ve A Milli Takım oyuncularının da imzaladığı forma açık artırmaya çıkarıldı. Açık artırmada Milli formayı 4 bin lira veren Orduspor 1967 Futbol Kulübü Başkanı Savaş Şimşek satın aldı.

Daha sonra plaket töreni gerçekleştirildi. Gecenin sonunda ise kadın hakemlere kokartları takdim edildi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

52 Orduspor Futbol Kulübü-Çimentaş Elazığspor Maçının VAR Hakemleri de Açıklandı

52 Orduspor Futbol Kulübü-Çimentaş Elazığspor Maçının VAR Hakemleri de…

52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasında oynanacak olan 3.Lig Play-Off Finali’nde bu sezon 3.Lig’de ilk kez uygulanacak olan VAR…
Final Maçını A Klasman Hakemi Özdamar Yönetecek

Final Maçını A Klasman Hakemi Özdamar Yönetecek

52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasında 25 Mayıs Cumartesi günü saat 19:00’da başlayacak olan Play-Off finalinin hakemi Erkan Özdamar…
Ordu’da Tecrübeli Hakem Tolga Mağden Hakemliğe Veda Etti

Ordu’da Tecrübeli Hakem Tolga Mağden Hakemliğe Veda Etti

2003 yılında hakemliğe başlayan 1 Yıl Aday Hakem 1 Yıl Klasman 19 Yıl İl Hakemi olarak görev yapan Tolga Mağden, sosyal…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir