• Ocak 13, 2020
  • No Comment
  • 28

Hakemler Gecede Buluştu !

Ordu Faal Futbol Hakem ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) ile İl Hakem Kurulu, bir otelde yemekli bir gece düzenledi. Geceye TFFHGD…

 Hakemler Gecede Buluştu !

Ordu Faal Futbol Hakem ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) ile İl Hakem Kurulu, bir otelde yemekli bir gece düzenledi.

Geceye TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı, Merkez Hakem Kurulu üyesi Turgay Güdü, Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, TFFHGD Ordu Şubesi Başkanı Mehmet Şengül, İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet, hakemler ve çok sayıda davetli katıldı.

“İstişare içindeyiz”

TFFHGD Ordu Şubesi Başkanı Mehmet Şengül; “Şube yönetim kurulu olarak göreve geldiğimiz günden bu yana üyelerimizin her türlü ekonomik, hukuki hak ve menfaatlerini korumak adına mücadele vermekteyiz. Ordu futboluna hizmet veren taban birliklerimizle birlikte her zaman istişare içinde olmaya devam ediyoruz” dedi.

Geceye katılanlara teşekkür eden İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet ise Ordu’da hakemliği daha iyi yerlere taşımak için çalıştıklarını dile getirdi.

Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç de; “Birlik ve beraberlik geceleri bir arada kenetlenmemiz için çok önemli. Bir arada olmalıyız. Her şeyi, paylaşmamız önemli” diye konuştu.

TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı; “Öncelikle kendi bölgemizde, sonra ülke genelinde babalar ve okullara bir göz atmaları gerekiyor. Ama Türkiye liglerinde bu işi ya babaları, ya da çocukları bırakacak” şeklinde konuştu.

Daha sonra İzlanda müsabakasında Emre Belözoğlu’nun giydiği ve A Milli Takım oyuncularının da imzaladığı forma açık artırmaya çıkarıldı. Açık artırmada Milli formayı 4 bin lira veren Orduspor 1967 Futbol Kulübü Başkanı Savaş Şimşek satın aldı.

Daha sonra plaket töreni gerçekleştirildi. Gecenin sonunda ise kadın hakemlere kokartları takdim edildi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Ali Palabıyık Ordu’da Final Maçı Yönetti Sonra da Soruları Cevapladı

Ali Palabıyık Ordu’da Final Maçı Yönetti Sonra da Soruları…

Türk Futbolu’nun FIFA Kokartı alan eski hakemlerinden olan Ali Palabıyık, Ordu Üniversitesi’nin konuğu olarak Ordu’ya geldi ve Türkiye Yüzyılı Kupası Halı…
Türkiye’de Hakemler Artık Sponsorlu Formalarla Sahaya Çıkacak

Türkiye’de Hakemler Artık Sponsorlu Formalarla Sahaya Çıkacak

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından NG Kütahya Seramik ile yapılan anlaşma neticesinde Trendyol Süper Lig, Trendyol 1.Lig, TFF 2.Lig ve 3.Lig’in yanı…
52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Yeni Teknik Direktörü ile Çıkacağı İlk Maçın Hakemi Belli Oldu

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Yeni Teknik Direktörü ile Çıkacağı…

TFF 3.Lig 1.Grup’ta Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü ile 52 Orduspor Futbol Kulübü arasında 22 Ekim Pazar günü oynanacak olan karşılaşmayı Van…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir