• Aralık 2, 2021
  • No Comment
  • 70

Hazırlık Maçını Ohtamış Spor Kulübü Kazandı ! 45-75

Bölgesel Basketbol Ligi’nde mücadele etmesi beklenen Ordu’nun yeni basketbol kulübü Ohtamış Spor Kulübü Erkek Basketbol Takımı, Ordu Üniversitesi Erkek Basketbol…

 Hazırlık Maçını Ohtamış Spor Kulübü Kazandı ! 45-75

Bölgesel Basketbol Ligi’nde mücadele etmesi beklenen Ordu’nun yeni basketbol kulübü Ohtamış Spor Kulübü Erkek Basketbol Takımı, Ordu Üniversitesi Erkek Basketbol Takımı’nı 45-75 yendi.

2021 sezonunda kurulan Ohtamış Spor Kulübü, özellikle Erkek Basketbol branşındaki oluşumu ile dikkat çekmeyi başardı. Yeni sezonda Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’ne katılımı beklenen ve bu bağlamda hazırlıklarını sürdüren Ohtamış Spor Kulübü, Ordu Üniversitesi ile hazırlık maçında karşı karşıya geldi.

Ordu Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu Kapalı Spor Salonu’nda karşı karşıya gelen Ordu Üniversitesi ve Ohtamış Basketbol Takımı arasındaki karşılaşma dostane geçti. İki ekip arasındaki karşılaşmayı ise Ulubey İlçesi’nin takımı olan Ohtamış Spor Kulübü 45-75 kazanmayı başardı.

Ohtamış Spor Kulübü Basketbol Şube Sorumlumuz Alper Felek maç ile ilgili yaptığı açıklamada ‘Bu gece burada güzel bir hazırlık maçı gerçekleştirdik. Ordu ve Karadeniz gençleri için lokomotif bir kulüp olmayı hedefliyor, bu yönde çalışıyoruz. İlk hazırlık maçımızı yaptık, hedef bölgesel lige katılmak. Çalışmalarımıza bu yönde devam edeceğiz. Bu gecenin kazananı dostluktur.’ dedi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Ohtamış Basketbol Kazanarak Devam Ediyor ! 50-57

Ohtamış Basketbol Kazanarak Devam Ediyor ! 50-57

Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi’nde mücadele etmek için girişimlere başlayan Ohtamış Spor Kulübü Erkek Basketbol Takımı, hazırlık maçlarını galibiyetle sürdürüyor. 2021-2022 sezonunda…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir