Mayıs 31, 2023

Hilmi Güler’in İlk Hedefi Turkcell Orduspor !

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı M.Hilmi Güler’in Orduspor’u yeniden sahalara döndüreceği ile ilgili reklam filmi heyecan yaratırken, sponsor konusunda Turkcell ile dirsek teması yaptığı öğrenildi.

Orduspor’u yaşatmak için planları olduğunu her fırsatta söyleyen ve bugünlerde bu planları harekete geçirmeye başlayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı M.Hilmi Güler, önemli bir sponsorluk anlaşmasına çok yakın. Orduspor ismi ve armasını korumak isteyen ancak başka çıkış yolları da belirleyen Güler ve ekibinin ilk planı sponsorluk.

Birçok takımın kullandığı isim sponsorluğu konusunu derinden inceleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin, Yeni Orduspor’un 3.Lige katılım haklarının Orduspor’a verilmesinin ardından bu konuda harekete geçeceği konuşuluyor.

58, 59 ve 60. Hükümetlerde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı görevini yürüten Mehmet Hilmi Güler’in 19 Eylül Stadyumu ışıklandırma sistemi konusunda etkin bir rol oynadığı bilinirken, sponsorluk konusunda da aynı rolü üstleneceği öğrenildi.

2013 yılından beri Turkcell Yönetim Kurulu üyesi olan M.Hilmi Güler, anlaşma sağlayabilmesi halinde 2019-2020 sezonu için Orduspor’u ‘Turkcell Orduspor’ adıyla liglerde mücadele etmesini sağlayacak.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!