Uzun yıllar Orduspor taraftar temsilcilerinden birisi olan ancak son yıllarda 52 Orduspor Futbol Kulübü tribünlerinde yer alan amigo Zeki Altunbaş, Ordu’da kulüplerin birleşmesi gerektiğini belirtti.

Ordu Futbolu’nda tribünlerin bilinen simalarından birisi olan Amigo Zeki’den yeni sezon öncesinde çağrı var. Zeki Altınbaş yaptığı açıklamada 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün birleşmesi yönünde istekte bulundu.

Orduspor tribünlerinden sonra 52 Orduspor Futbol Kulübü tribünlerine geçiş yapan ancak Coronavirüs döneminde tribünlerden uzak kalan Zeki Altunbaş: “Bir şehrin iki heyecanı olmaz. Olursa da hedefe varamaz. Yek vücut olup, bu şehrin takımını bulmalıyız. En büyük değerimiz Orduspor’un önündeki engelleri kaldırmalıyız. Bu şehir bunu hak etmiyor. Kişisel egolarımızı ve hırslarımızı bir yana bırakıp şimdi birlik olma zamanı” dedi.

Amigo Zeki, 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün bu sezon büyük umutlarla sezona başladığını ancak 2.Lig’e yükselemediğini belirtirken sezonun Ordu Futbolu için verimsiz geçtiğini belirtti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!