- Ağustos 6, 2021
- No Comment
- 80
İstanbul Mesudiyespor Transfere Başladı !
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından İstanbul Mesudiyespor, 2021-2022 sezonun öncesinde dış transferde şu ana kadar dört futbolcu ile anlaşmaya vardı.…
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından İstanbul Mesudiyespor, 2021-2022 sezonun öncesinde dış transferde şu ana kadar dört futbolcu ile anlaşmaya vardı.
Ordulu futbolseverler İstanbul’da faaliyetlerine devam eden İstanbul Mesudiyespor’un, takımın mücadele ettiği İstanbul Süper Amatör Lig’deki durumunu her sezon yakından takip ederken transferler ise başladı. İstanbul Mesudiyespor, yeni sezon öncesinde Bölgesel Amatör Lig hedefi doğrultusunda transferlerle rakiplerine göz dağı verdi.
Teknik direktör Erdal Yıldırım’ın raporları doğrultusunda transferleri sürdüren İstanbul Mesudiyespor son olarak geçtiğimiz sezon Çekmeköy Alemdağspor’da forma giyen başarılı stoper Fatih Adıyaman, Tunusbağı takımında forma giyen 1992 doğumlu Yusuf Kayalar, Dudulluspor’da şampiyonluk yaşayan ve Bölgesel Amatör Lig’de de forma giyen Kaan Doğru ve Efe Meydan’ı transfer etti.
SAMET KARADAĞ