Mayıs 29, 2023

Rüsumat-4 Gençlikspor’dan Mustafa Genç’e Ziyaret !

Kadınlar Futbol 3.Lig ekibi Rüsumat-4 Gençlikspor, Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i makamında ziyaret etti.

Son yıllarda Ordu’da Kadın Futbolu denildiğinde akla gelen takımlardan birisi olan ve özellikle kısıtlı imkanlarla gösterdiği mücadele sonrasında alkış alan Rüsumat-4 Gençlikspor, Türkiye Futbol Federasyonu’nun yeni sezon için alacağı kararı bekliyor.

Geçtiğimiz günlerde Ünye Belediyesi’nin organize ettiği Plaj Futbolu maçında Ünye Gücü Futbol Kulübü ile karşılaşan Rüsumat-4 Gençlikspor Kadın Futbol Takımı, Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i ziyaret etti. Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü ”Başarılı sporcuların özel kolejlerde ve özel üniversitelerde okuyabilmesi için tam bursluluk imza töreni hazırlandı. Bu kapsamda da birçok sporcumuz bundan faydalanabiliyor. Bolu’da ilimizi çok iyi yerlere getirdiler. 3’üncü ligde mücadele ediyorlar, kamplara gidiyorlar, maçlara katılıyorlar ve il dışı turnuvalara katılıyorlar. Ordumuzu gururla temsil ediyorlar. Biz de onları gururla izliyoruz. Hepinize başarılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Rusumat-4 Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Hakan Yurdakul yaptığı açıklamada ”Gençlik ve Spor İl Müdürümüz sürekli bizim yanımızda ve desteğini eksik etmiyor. Ordu’daki futbolcu ve öğretmen sayısı arttırmak istiyoruz. Gençlik ve spor İl Müdürümüzü makamında ziyaret etmek istedik. Sağ olsun hem kadın takımımıza destek veriyor hem de devamlı arkamızda duruyor. Bugün buraya beden eğitimi öğretmenliği, antrenörlük okuyan ve milli takıma seçilen kızlarımızla geldik. Bu konuda daha çok planlarımız var. Kadın futbolcu sayısını arttıracağız. Bu konuda da bizlere yardım eden Mustafa Genç müdürüme de çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!