- Nisan 15, 2019
- No Comment
- 168
İsteksiz, Formsuz, Savruk !
Peş peşe 4 mağlubiyet alarak TFF 3.Lig’de bitime 3 hafta kala hedefinin oldukça uzağında kalan Yeni Orduspor’da, oyuncuların son haftalarda…
Peş peşe 4 mağlubiyet alarak TFF 3.Lig’de bitime 3 hafta kala hedefinin oldukça uzağında kalan Yeni Orduspor’da, oyuncuların son haftalarda isteksiz ve formsuz olması da gözlerden kaçmadı.
TFF 3.Lig 2.Grup’ta kötü gidişatını bitirmek için gittiği İzmir’de Karşıyaka karşısında aldığı mağlubiyetin ardından arka arkaya 4 galibiyete ulaşan Yeni Orduspor’da, futbolcuların saha içindeki performansı Teknik Direktör Mehmet Ali Karaca’yı memnun etmiyor.
Özellikle ligde oynadığı son 4 haftada 1 gol atabilen Yeni Orduspor’da, Karşıyaka karşısında 5 oyuncu sakat ve cezalarından dolayı forma giymemişti. Sezon genelinde az şans bulan isimler ise forma bulduğu maçlardaki performansları ile ise umut vermiyor.
Yeni Orduspor’da önümüzdeki hafta oynanacak olan Kemerspor 2003 karşılaşmasında iki savunma oyuncusu Yusuf Orhan ve Kerim Bölük cezalarından dolayı forma giyemeyecek.
SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM