Mart 29, 2023

TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Başkanı Savaş Şimşek, takımın ligdeki durumunu değerlendirdi.

TFF 3.Lig 3.Grup’ta ilk maçta topladığı 7 puanla zirvede yer alan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde keyifler yerinde. Başkan Savaş Şimşek’te yaptığı açıklamada Teknik Direktör Telat Özden ile sürekli istişare halinde olduğunu ve iyi futbol oynamaya çalıştıklarını söyledi.

Kulüp tarihinde ilk profesyonel lig tecrübesinde iyi bir başlangıç yapan Ordu temsilcisi’nde Başkan Savaş Şimşek: “Elimizden geleni yapıyoruz. Daha iyi çalışacağız, daha da iyi olacağımızı düşünüyorum. Şehrimizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bunu şuan iyi yapıyoruz. Ama daha da iyi olacağız. İyi oynamaya çalışıyoruz. Daha iyi olacağız. Bu bizi tatmin etmiyor. İnşallah bunu bir üst seviyeye daha çıkartırsak, daha güzel mücadelelerle şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” açıklamasını yaptı

Ligin dördüncü haftasında Modafen ile İstanbul’da karşılaşacak olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, maç öncesinde bu sezon 4.kez PFDK’ya sevk edildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!