Kariyerine sağ bek olarak başlayan ardından orta saha, forvet arkası gibi pozisyonlarda oynayan Mustafa Bayhan bu sezon Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde sol bekte şans buluyor.

Sezon başında Altınordu Belediyespor’dan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’ne transfer edilen Mustafa Bayhan, teknik direktör Telat Özden tarafından farklı bir mevkide kullanılıyor.

Ünye 1957 Spor maçında sol bekte Devrimcan Beyaz’ı gördüğümüz Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde son iki maçta ise Mustafa Bayhan şans buluyor. Takımda Devrimcan Beyaz ve Eren Yalçın gibi sezon başı transfer edilen iki sol bekin olmasına rağmen Özden burada Mustafa Bayhan’a şans veriyor.

Altınordu Belediyespor altyapısından yetişen ve Orduspor‘a transfer olduktan sonra Mor-Beyazlı ekipte profesyonel olan Mustafa Bayhan daha sonra altyapısından yetiştiği Altınordu Belediyespor’a geri dönmüştü. 24 yaşındaki oyuncu sağbek, orta saha ve forvet arkasında görev yaparken bu sezon sol bekte oynuyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!