Kabadüz Belediyespor Kulüp Binası İstiyor !

Ordu 1.Amatör Lig ekibi Kabadüz Belediyespor, Altınordu Tesisleri’nde yapılan ve şu ana kadar 13 kulübe verilen kulüp binasında istiyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakanlığı’nın Ordu’daki amatör futbol kulüplerinin maç ve antrenman öncelerinde giyinmeleri ve kulüplerin işlerini yürütebilmesi için inşa ettikleri kulüp binaları 13 amatör kulübe teslim edildi.

Bu bağlamda Ordu Amatör Lig ve altyapı liglerinde mücadele eden Demirspor, Doğaspor, İdman Yurdu, Gülyalı Turnasuyuspor, Esnafspor, Eskipazarspor, Kirazlimanıspor, Rüsumat-4 GSK, Saraycık Belediyespor, Kotyora Futbol Kulübü, Merkezspor, Galataspor ve Kayaspor’un yeni sezonda kendilerine ait kulüp binaları olacağı öğrenildi. Kabadüz Belediyespor ise kendilerine kulüp binası verilmemesine tepki gösterdi.

İlk etapta kulüp binalarının sadece Altınordu İlçesinde bulunan takımlara verileceğini düşünen Kabadüz Belediyespor bina talep etmezken, anahtar teslim listesinde Gülyalı Turnasuyuspor takımını görünce itirazda bulundu.

Kabadüz Belediyespor geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig B Grubu’nu 10 puanla son sırada tamamlamıştı. Takım iç saha maçlarını Kabadüz İlçesi’nde bulunan İlçe Sahası’nda oynuyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!