- Temmuz 28, 2023
- No Comment
- 229
Kabadüz’den Ayrıldı, Giresun’a Gidiyor
Geçtiğimiz sezon Eskipazarspor ile Play-Off Finali oynayan ve yeni sezonda Kabadüz Beledieyspor ile anlaşan Berkant Akyol, takımdaki belirsizlik nedeniyle ayrılığı…
Geçtiğimiz sezon Eskipazarspor ile Play-Off Finali oynayan ve yeni sezonda Kabadüz Beledieyspor ile anlaşan Berkant Akyol, takımdaki belirsizlik nedeniyle ayrılığı seçti ve Giresun Amatör Lig ekiplerinden Ali Durağı Gençlikspor ile anlaştı.
Ordu 1.Amatör Lig’de geçen sezonun en sürpriz takımlarından birisi olan ve Play-Off finalinde son dakikada Perşembespor karşısında yediği penaltı golüyle kaybeden Eskipazarspor’da, gösterdiği performans ile dikkat çeken Berkant Akyol yeni sezonda Kabadüz Belediyespor ile anlaşmıştı. Akyol, burada sahaya çıkmadan karşılıklı olarak anlaşarak ayrıldı.
Kabadüz Belediyespor’un yeni sezon öncesinde lige katılıp katılmayacağı üzerinde belirsizlik nedeniyle karşılıklı anlaşarak takıma veda eden 2000 doğumlu Berkant Akyol, komşuya gitti. Akyol, Giresun Süper Amatör Lig ekibi Ali Durağı Gençlikspor’a transfer olduğunu belirtti. Geçen sezonda kadrosuna bazı Ordulu isimlere şans veren Giresun ekibi, yeni sezon öncesinde Berkant Akyol’u aldı.
23 yaşındaki sol bek oyuncusu Berkant Akyol, kariyerinde şu ana kadar 3.Lig’de tek maça çıkarken Ordu Amatör Lig’de ise sayısız maça çıktı.
SAMET KARADAĞ