- Kasım 6, 2020
- No Comment
- 77
Kadınlar Voleybol’da Ordu Derbisi !
Voleybol Kadınlar 2.Ligi’nde hafta sonu iki Ordu ekibi Ünye Gücü FK Voleybol ve Fatsa Halk Eğitim Merkezi karşı karşıya gelecek.…
Voleybol Kadınlar 2.Ligi’nde hafta sonu iki Ordu ekibi Ünye Gücü FK Voleybol ve Fatsa Halk Eğitim Merkezi karşı karşıya gelecek.
2020-2021 sezonunda Ordu’yu Voleybol Kadınlar 2.Ligi’nde 3 takım temsil ediyor. Ligin tecrübeli takımlarından birisi olan Ordu Çamlıkspor’un yanı sıra bu sezon lige yükselmeyi başaran Ünye Gücü FK Voleybol ve Fatsa Halk Eğitim Merkezi, Voleybol heyecanını Ordulu sporseverlere yaşatıyor.
2.Lig 7.Grup’ta mücadele eden Ordu temsilcileri arasında ise bu hafta Ordu derbisi oynanacak. Lige yeni yükselen Ünye Gücü FK Voleybol ve Fatsa Halk Eğitim Merkezi, 9 Kasım Pazar günü Ünye Kapalı Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek.
Ev sahibi ekip Ünye Gücü FK Voleybol sezonun ilk haftasında sahasında Fındıklı T.Doğa’yı 3-0, ikinci haftasında ise deplasmanda Kastamonu Doğa Gençlik’i 3-0 yenerek sezona 2’de 2 yaparak başlangıç yapmıştı. Fatsa Halk Eğitim Merkezi ise ertelenen Osmancık Belediyespor maçının ardından ikinci hafta sahasında Çorum Voleybol’u 3-1 yenmeyi başarmıştı.
SAMET KARADAĞ