Karlıbel Vakfı’ndan Dev Panel !

Orduspor’un eski başkanlarından birisi olan Ergin Karlıbel, sponsorluğunu üstlendiği panelde Ordu’daki sporsevelerleri eski milli futbolcular Hamit Altıntop, Hakan Ünsal ve Alpay Özalan ile buluşturacak.

Karlıbel Bilgi Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı olan ve aynı zamanda bir dönem Orduspor’da Kulüp Başkanlığı yapan Ergin Karlıbel, Ordu’da düzenlenecek spor paneline sponsor oluyor. Karlıbel Bilgi Vakfı önderliğinde yapılacak olan panele Hamit Altıntop, Hakan Ünsal ve Alpay Özalan katılacak.

İzmir Milletvekili ve eski Milli futbolcu Alpay Özalan, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi ve eski Milli futbolcu Hamit Altıntop ve Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı Hakan Ünsal covid-19 pandeminin gidişatına göre ilerleyen süre içerisinde Ordu’ya gelip spor kulüpleri ve futbolseverlerle söyleşi yapacaklar. Karlıbel Bilgi Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Karlıbel önderliğinde ve sponsorluğunda yapılacak olan panel için Ordu ASKF ve TFF İl Temsilciliğinin gerekli görüşmeleri gerçekleştirdiği belirtildi.

SAMET KARADAĞ

1 thought on “Karlıbel Vakfı’ndan Dev Panel !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!