”Ordu Çamlıkspor, Türkiye’nin Örnek Kulüpleri’nden Birisidir”

Voleybol Kadınlar 2.Ligi’nde lider İskofyaspor’u yenerek liderliğe yükselen Ordu Çamlıkspor Kadın Voleybol Takımı’nda Gökhan Gül, genç sporculara önem verme adına Ordu Çamlıkspor’un Türkiye’de örnek alınması gereken kulüplerden birisi olduğunu söyledi.

Çamlık Market sponsorluğunda Ordu Voleybolu’nda önemli işler yapan ve birkaç sezondur 1.Lig’e yükselme adına büyük mücadele veren Ordu Çamlıkspor’da, sezonun ilk yarısının ilk maçında İskofyaspor karşısında alınan net galibiyet ve takımın zirveye çıkmasının mutluluğu yaşanıyor.

Takıma maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Çamlık Market adına açıklamalarda bulunan Gökhan Gül: ”Türkiye’de sporda altyapıya neden önem verilmesi gerektiğini gösteren kulüp Ordu Çamlıkspor Voleybol Kulübüdür. İmkanlarımız belli oranda olmasına rağmen her sezon takımın yaş ortalaması daha da küçülmesine rağmen, asla pes etmeyen ve sürekli yeni oyuncular yetiştiren Ozan Aytaç hocama ve Fatma Kalpaklıoğlu hocama saygılarımı sunuyorum. İyi ki varsınız iyi ki birlikte gencecik insanların hayatlarına dokunuş yapıyoruz. Daha büyük hayallerimizi birlikte yaşayalım” dedi.

Ordu Çamlıkspor’un yanı sıra genç profesyonel boksör İskender Can Varlık’ın da sponsorluğunu üstlenen Çamlık Market, Ordu sporunda genç sporculara önem ve değer vermesiyle biliniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!