Mayıs 29, 2023

Kadınlar 2.Ligi’nde mücadele eden Ünye Gücü Futbol Kulübü’nde takımın teknik direktörlü Muhammet Kışla, ilk iki haftada alınan rahat galibiyetlerin ardından takımın bu lige fazla olduğunu belirtti.

2019-2020 sezonunda yaşadığı Kadınlar 3.Lig şampiyonluğu sonrasında Covid-19 pandemi süreci nedeniyle beklediği 2.Lig maçlarını bir sezon geç oynayan Ünye Gücü Futbol Kulübü Kadın Futbol Takımı, bir başladı pir başladı. Ünye Gücü Futbol Kulübü ilk maçında deplasmanda Kılıçaslan Yıldızspor 8-0, ikinci haftada ise Osmaniye Kadın Spor’u 12-0 yenerken 10 haftalık lig periyodunda rakiplerine gözdağı verdi.

Ünye Gücü Futbol Kulübü’nde teknik direktör Muhammet Kışla ise evlerinde oynadıkları Osmaniye Kadın Spor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu. Kışla: ”Osmaniye Kadın Spor maçını farklı kazanarak liderliğimizi devam ettirdik. Hedefimiz bu ligi şampiyon bitirmek. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Bu takım bu lige fazla. Ünye Gücü FK kulüp başkanımız Hüseyin Gerçeker, Futbol Şube Sorumlumuz Deniz Benli Bey’e ve Yönetim Kurulumuza, maçımıza gelerek bizlere destek olan Kaymakamımız sayın Ayhan Işık ve Belediye Başkanımız Hüseyin Tavlı’ya, Ordu Askf Genel Başkanımız Metin Kır’a, Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanımız Mehmet Ali Durak’a ve siyasi parti temsilcilerine, taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Kadınlar 2.Lig B Grubu’nda mücadele eden Ünye Gücü Futbol Kulübü, ligin 3.haftasında ise 19 Şubat’ta Ünye İlçe Stadyumu’nda Birden Koleji Hatay Defnespor’u konuk edecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!