Kotyora Futbol Kulübü Sezonu Açtı !

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Ligi’nin renkli takımlarından birisi olan Kotyora Futbol Kulübü, 2022-2023 sezonunun ilk antrenmanını yaptı.

Ordu’da amatör takımların yeni sezon öncesinde toplanmaya başlaması ve antrenmanlarına başlaması görülürken, Kotyora Futbol Kulübü de ilk antrenmanını yaptı. Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde bir araya gelen Kotyora Futbol Kulübü, akşam antrenmanı ile yeni sezona merhaba dedi.

Kulüp Başkanı Avşin Kaşık ile ve antrenör-futbolcu Hakican Tekkaya ile birlikte yeni sezon planlamasını yapmaya başlayan Kotyora Futbol Kulübü, ilk antrenmanını yaparak sezonu resmen açtı. Yeni sezon öncesinde iç ve dış transferde hamleleri ilerleyen günlerde yapacak olan Kotyora Futbol Kulübü’nün, geçen sezon olduğu gibi Play-Off hedeflediği öğrenildi.

Ordu Amatörü’nde yeni kurulan takımlardan birisi olan ve geçen sezon Play-Off’larda Çeyrek Final’e kadar yükselen ve kulüp tarihinin en iyi derecesini alan Kotyora Futbol Kulübü, sezonu şampiyon tamamlayan Kabadüz Belediyespor karşısında elenmiş ve sezonu tamamlamıştı.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!