• Eylül 19, 2022
  • No Comment
  • 96

Ordulu Hakemler, Ünye’de Hazırlandı !

2022-2023 sezonunda Bölgesel Amatör Lig ve Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig öncesinde Ordulu hakemler Ünye Çınarsuyu Tabiat Parkı’nda…

 Ordulu Hakemler, Ünye’de Hazırlandı !

2022-2023 sezonunda Bölgesel Amatör Lig ve Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig öncesinde Ordulu hakemler Ünye Çınarsuyu Tabiat Parkı’nda kampa girdi.

Ordu İl Hakem Kurulu, yeni sezon öncesinde Ordulu hakemler için kamp organize etti. İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet’in büyük önem verdiği 2022-2023 sezonu öncesi kampı Uğur Ayhan Sezon Öncesi Hazırlık ve Eğitim Kampı adı altında gerçekleştirildi.

Uzun yıllar Ordu hakemliğine hizmet veren ve 67 yaşında hayata gözlerini yuman Uğur Ayhan’ın adını taşıyan Ordulu hakemlerin Hazırlık ve Eğitim Kampı, Ordu’nun Ünye ilçesinde yer alan Çınarsuyu Tabiat Parkı’nda yapıldı. Kamp programında İl Eğitimcisi Metin Cebeci ve psikoloj Eyüp Yeniyıldız yer aldı.

Seminerler ve antrenmanların yapıldığı, öfke kontrol ve beden dili eğitimin verildiği ve yeni oyun kurallarının anlatıldığı Uğur Ayhan Sezon Öncesi Hazırlık ve Eğitim Kampı sona erdi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir