Mart 24, 2023

Kotyora Tv, Orduspor Maçlarını Yayınlamayacak !

Geçen sezon Orduspor’un maçlarını canlı olarak ekranlara getiren Youtube kanalı Kotyora Tv, yeni sezonda Orduspor’un herhangi bir ligde olmamasından dolayı yayın yapmayacaklarını dile getirdi.

Orduspor’un geçen sezon yaşadığı şampiyonluk serüveninde maçları canlı olarak ekranlara getiren, yine YouTube üzerinden haftalık canlı programlarla Ordu Amatör’deki sorunları konuşan Kotyora Tv, yeni sezon öncesi merakla beklenen konu hakkında açıklamada bulundu.

Kotyora Tv, 2019-2020 sezonunda herhangi bir canlı yayın maç programının olmayacağını belirterek neden olarak ise 52 yıllık Orduspor’un herhangi bir ligde mücadele etmediğinin altını çizdi. İşte o açıklama:

“Geride kalan futbol sezonunda Ordu Amatör Ligi ile ilgili sayısız programlar yaptık. Şehrimizin markası olan Orduspor maçlarını da bizden daha iyi imkanları olan televizyon kanalları yayınlamazken, biz amatör ruhla elimizdeki imkanlar doğrultusunda canlı olarak sizlere aktarmaya çalıştık. Ancak yeni sezonda bizim ve birçok kişinin sevdası olan 52 yıllık Orduspor’un herhangi bir ligde olmamasından dolayı canlı yayın programlarımızın olmayacağını sizlere üzülerek aktarmak istiyoruz. Amatör Lig ile ilgili çalışmalarımız olduğu müddetçe sizleri bilgilendireceğimizden şüpheniz olmasın.”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!