Mart 20, 2023

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde Kulüp Başkanı Savaş Şimşek, Orduspor Kulübü resmî internet sitesi üzerinden taraftarlara mesaj verdi

Yeni Mahalle 52 Spor’da yapılan anlaşma sonrası isim haklarının Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü olarak yapılması ile birlikte yola koyulan Kulüp Başkanı Savaş Şimşek yaptığı açıklama ile tepki aldı. Orduspor Kulübü resmî internet sitesi yoluyla açıklama yapan Şimşek’in bu hamlesi sosyal medyada iyi karşılaşmadı.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Başkanı olan Savaş Şimşek’in Orduspor Kulübü Başkanı vurgusu da yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verildi.

‘Kararlı Adımlarla Yoluna Devam Edecektir’

“Kulübümüz yeniden yapılanma ve diriliş yılı olarak benimsediği 52. yılında şampiyonluk mücadelesi verecek ve önce Bölgesel Amatör Lig’e, ardından profesyonel liglere yeniden dönmek için kararlı adımlarla yoluna devam edecektir.”

‘Senenin Sonunda Şampiyon Olacağız’

“Ordusporumuz şu anda Ordu 1. Amatör Ligi’ndedir. Gelinen noktada, şampiyon olduğumuz kadronun çoğunu koruyarak, yeni transferlerimizle, yeniden yapılandırdığımız altyapımızla, yapımı için girişimlerde bulunduğumuz tesislerimizle, store mağazamızın yenilenmesi ve bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftarlarımızla bu senenin sonunda şehrin dört bir yanını “Şampiyon Orduspor” bayraklarıyla donatacağımıza inancımız tamdır.”

‘Artık Sorunlar Geride Kaldı’

“Şehir olarak inanmalıyız, bu sene bugüne kadar yaşadığımız zorlukların giderildiği senedir. Herhangi bir puan silme cezası, transfer yasağı gibi yaptırımlardan tamamen arındığımız bir süreçte olduğumuzu herkesin bilmesini isteriz. Orduspor’umuzun bu zamana kadar yaşadığı sorunlar geride kalmıştır. Geçmişte yaşanan tüm olumsuzlukların, gelecekte karşımıza çıkmayacağı bir zemini oluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz.”

‘Halkın Takımı, Halkla Buluşacak’

“Bugünden itibaren heryerde Orduspor konuşulacağından kimsenin şüphesi olmasın. Güçlü bir yönetim ekibimizle, hocalarımızla, futbolcularımızla ve Orduspor’un geleceğini tayin edecek altyapımızla sahada olacağız. 
Kısa bir süre sonra Orduspor TV üzerinden de karşılaşmalarımızı daha profesyonel bir şekilde izleyebilecek. Store mağazamıza yeni getireceğimiz ürünlerimizden alarak kulübümüze destekte bulunabileceksiniz. Ayrıca online satış mağazamızı da oluşturuyoruz. Artık Orduspor size uzak olmayacak. Halkın takımı, halkla buluşacak.
Efsanenin 52. Yılı, Şampiyonluk Yılıdır.”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!