- Ağustos 4, 2023
- No Comment
- 120
”Kulübüm İle Tekrar Anlaştığım İçin Mutluyum”
Yeşilordu Futbol Kulübü’nde geçen sezon 2.Amatör Lig’de şampiyonluk sevinci yaşayan Ferhat Altuntaş, Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’ne yaptığı özel açıklamada…
Yeşilordu Futbol Kulübü’nde geçen sezon 2.Amatör Lig’de şampiyonluk sevinci yaşayan Ferhat Altuntaş, Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’ne yaptığı özel açıklamada tekrardan kulübü ile anlaşmaya vardığı için mutlu olduğunu söyledi.
Kurulduğu günden bu yana ikinci sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de Play-Off oynayarak 1.Amatör Lige yükselen Yeşilordu Futbol Kulübü transferlere başlarken, takımın tecrübeli savunma oyuncularından Ferhat Altuntaş ile de iç transferde sözleşme uzatmıştı. Altuntaş, yeni sözleşmeye imza attıktan sonra ise ilk açıklamalarını Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’nden Samet Karadağ’a yaptı.
2000 doğumlu olan ve savunmada oynadığı futbolla geçen sezon yaşanan terfide takım arkadaşları ile birlikte büyük pay sahibi olan Ferhat Altuntaş: ”Geçen sezon çok iyi geçti bizim için. Hocamız ve takım arkadaşlarımla beraber çok iyi mücadele ettik. Play-Off maçını kazanarak 2. Amatör lig şampiyonu olduk. Bunu başaracağımızı biliyorduk. Bu sene 1. Amatörde mücadele edeceğiz. Bizi zorlu bir sezon bekliyor ama bizde kendimizi ona göre hazırlayacağız. Geçen sezon çok iyi geçti benim için bunun devamında tekrardan kulübüm ile anlaştığım için mutluyum. Şu an ilk hedefimiz sezonu Play-Off potası içersinde bitirmek. Hocamız ve takım arkadaşlarımızla beraber iyi bir sezon geçirmek istiyorum. Umarım sakatlık olmadan dostça bir sezon olur herkes için şimdiden herkese başarılar diliyorum.” dedi.
Futbola Orduspor altyapısında başlayan 23 yaşındaki futbolcu daha sonra Doğaspor, Ordu Gücü Futbol Kulübü ve son olarak Yeşilordu Futbol Kulübü formaları giymişti. Yeni sezonda Ordu 1.Amatör Lig’de forma giyecek olan Ferhat Altuntaş, kariyerinde ise Bölgesel Amatör Lig’de 5 maça çıktı.
SAMET KARADAĞ