• Aralık 9, 2019
  • No Comment
  • 24

Levent Deringöl Lige Damga Vuruyor !

Orduspor Kadın Basketbol Takımı’nın Kadınlar Basketbol Süper Lig’de mücadele ettiği bir dönem başantrenörlüğünü yapan Levent Deringöl, Ceyhan Belediyespor’un başında Bölgesel…

 Levent Deringöl Lige Damga Vuruyor !

Orduspor Kadın Basketbol Takımı’nın Kadınlar Basketbol Süper Lig’de mücadele ettiği bir dönem başantrenörlüğünü yapan Levent Deringöl, Ceyhan Belediyespor’un başında Bölgesel Lig’e damga vuruyor.

Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde B Grubu’nda mücadele eden Ceyhan Belediyespor, yoluna ‘namağlup lider’ olarak devam ediyor.. Ligde bugüne kadar oynadığı 6 maçı da kazanıp, ligdeki yenilgisiz tek takım olarak öne çıkan yeşil-beyazlılar, gözünü 1.Lig’e çevirdi.

Adana temsilcisinin başantrenörü ise Ordulu basketbolseverlerin yakından tanıdığı bir isim isim olan Levent Deringöl. Kariyerinde defalarca Süper Lig’de takım çalıştıran ve Orduspor Kadın Basketbol Takımı ile de Süper Lig’de mücadele etmişti.

Kariyerinde ilk kez Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligi’nde takım çalıştıran Levent Deringöl, bu sezon Ceyhan Belediyespor ile parkeye çıktığı 6 maçın tamamını kazanarak zirvede yer aldı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir