Memiş Özata’nın Slovakya Macerası Sona Erdi !

Teknik Direktörlük kariyerinde sürpriz bir şekilde Slovakya’da devam eden Ordulu teknik direktör Memiş Özata, görevini bıraktığını açıkladı.

Türk Futbolu’nda Orduspor dahil olmak üzere birçok takımda yardımcı antrenörlük görevi yapan, Ordu 1.Amatör Lig’de Ulubey Belediyespor’da teknik direktörlük yapan Memiş Özata, bu sezon ise kariyerine Slovakya’da devam etme kararı almıştı.

Slovakya 2.Lig ekiplerinden Partizan Bardejov’da görev yapmaya başlayan Memiş Özata, yaptığı açıklamada istifa ettiğini belirtti. 5.5 aydır görev yaptığı Partizan Bardejov’dan kendi isteği ile ayrıldığını dile getiren Özata: “Bugün itibariyle karşılıklı anlaşarak kendi isteğimle Partizan Bardejov kulübünden ayrıldım. Başta Başkan Stano ve Reyhana çok teşekkür ederim. Bütün kulübün çalışanlarına ve oyuncularına, emeği geçen herkese teşekkür ederim ve başarılar dilerim” dedi.

Memiş Özata göreve geldikten sonra 9 maça çıkan Slovak ekibi, bu maçların sadece 1’ini kazanabildi. Özata gözetimindeki Slovak ekibi 9 maçta 1 galibiyet 5 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı. Partizan Bardejov bu sezon ise 18 maçta topladığı 19 puanla küme düşme potasının bir basamak üzerinde bulunuyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!