- Mart 19, 2023
- No Comment
- 132
Mesudiyespor-Perşembespor Maçı Oynanmayacak !
Ordu 1.Amatör Lig’de bu hafta oynanması gereken Mesudiyespor-Perşembespor karşılaşması, ev sahibi ekibin isteği üzerine oynanmayacak. Geçtiğimiz hafta kritik maçta Adem…
![Mesudiyespor-Perşembespor Maçı Oynanmayacak !](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/03/B73527DF-4956-466F-AA82-C80F84AFD4C5-1.jpeg)
Ordu 1.Amatör Lig’de bu hafta oynanması gereken Mesudiyespor-Perşembespor karşılaşması, ev sahibi ekibin isteği üzerine oynanmayacak.
Geçtiğimiz hafta kritik maçta Adem Aksoy Boztepespor’a 2-1 kaybeden Mesudiyespor ile Doğaspor’u rahat geçen Perşembespor’un karşı karşıya gelmesi beklenen 17.hafta maçı oynanmayacak.
A Grubu’nda mücadele eden iki ekip arasında Play-Off mücadelesi veren Mesudiyespor aldığı kritik karar sonrasında ise sahaya çıkmayacak. Potadan üç puan uzakta olan ve ligin bitimine iki hafta kala maça çıkmama kararı karşısında ise lider Perşembespor’un 3-0 hükmen galibiyeti ile maç tescil edilecek.
Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’da konu ile ilgili olarak “Mesudiyespor kulübünün vermiş olduğu dilekçe üzerine 19.03.2023 tarihinde oynanması gereken Mesudiyespor-Perşembespor müsabakasının oynanmamasına karar alınmıştır.” açıklamasını yaptı.
SAMET KARADAĞ