Mart 28, 2023

Savaş Çakmak: “Yine Bir İlke İmza Attık”

Türkiye Wushu Kungfu Federasyonu Ordu il Temsilcisi Savaş Çakmak, Antalya’da düzenlenen Şehit Muhammet Oğuz Kılınç Wushu Kung-Fu Türkiye Şampiyonası’nda 39 madalya alarak Ordu olarak bir ilke imza attıklarını söyledi.

Türkiye Wushu Kungfu Federasyonu 2023 faaliyet takvimi içerisinde yer alan Şehit Muhammet Oğuz Kılınç Wushu Kung-Fu Türkiye Şampiyonası Antalya’nın Kemer ilçesinde sona erdi. Ordu’dan birçok sporcunun katıldığı turnuva sonunda ise Ordu ekibi ise 39 madalya aldı.

Türkiye Wushu Kungfu Federasyonu Ordu il Temsilcisi ve aynı zamanda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörü olan Savaş Çakmak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada: “İl karması olarak katılmış olduğumuz şampiyonadan 12 tane birincilik, 8 tane ikincilik, 19 tane üçüncülük alarak toplamda 39 madalya ile ilimizin en çok madalya alan branşı Wushu Kungfu Ordu’su olarak yine bir ilke daha imza attık.” dedi.

Savaş Çakmak, Antalya’da elde edilen başarılı sonuçlarda emeği olan tüm antrenör ve sporcuları da tebrik ettiğini söyledi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!