- Temmuz 29, 2023
- No Comment
- 143
Mesudiyespor’dan Sinan Bayar Hamlesi
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Mesudiyespor, yeni sezon transfer çalışmaları neticesinde geçen sezon Kirazlimanıspor’da forma giyen 1992 doğumlu forvet…
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Mesudiyespor, yeni sezon transfer çalışmaları neticesinde geçen sezon Kirazlimanıspor’da forma giyen 1992 doğumlu forvet Sinan Bayar’ı transfer etti.
2022-2023 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de grup aşamalarının en dikkat çeken takımlarından birisi olan Kirazlimanıspor’da hücum hattında attığı goller ve yaptığı asistlerle dikkat çeken Sinan Bayar, yeni sezonda takım değiştirdi. Yeni sezonda Play-Off hedefi içerisinde olmak isteyen Mesudiyespor, Bayar’ı kadrosuna kattı.
Futbola Leventspor’da başladıktan sonra Ordu’ya gelen ve uzun süre ara verdiği futbola Kirazlimanıspor formasıyla geri dönen Sinan Bayar, yeni sezonda gollerini Mesudiyespor forması altında atacak. Forvet hattında farklı tipte oyuncular almak isteyen Mesudiyespor, Kirazlimanıspor’dan Sinan Bayar’ı da kadrosuna kattı.
Yeni sezonda geçen sezonun izlerini silmek için transferde ince eleyip sık dokuyan Mesudiyespor, daha önce yine geçen sezon Kirazlimanıspor’da forma giyen Ferdi Kabal ile anlaşmaya varmıştı.
SAMET KARADAĞ