- Temmuz 29, 2023
- No Comment
- 245
Ordu’da Parladı, Giresun’a Transfer Oldu
Ordu Futbolu’nda son iki sezonda da final oynayan takımların kalecisi koruyan ve bir kez şampiyonluk sevinci yaşayan 22 yaşındaki kaleci…
Ordu Futbolu’nda son iki sezonda da final oynayan takımların kalecisi koruyan ve bir kez şampiyonluk sevinci yaşayan 22 yaşındaki kaleci Kemal Akkaya, yeni sezonda Giresun Süper Amatör Lig takımlarından Ali Durağı Gençlikspor ile anlaşmaya vardı.
Geçtiğimiz sezon kadrosuna birçok Ordulu futbolcu bulunduran ve bu sezonda transfer sürecinde rotasını Ordu 1.Amatör Lig olarak belirleyen Giresun Süper Amatör Lig takımı Ali Durağı Gençlikspor, son yıllarda en dikkat çeken kalecilerden birisi olan Kemal Akkaya ile her konuda anlaştı. Önce Kabadüz Belediyespor ardından Eskipazarspor’da dikkat çekici performans sergileyen Akkaya, yeni sezonda kurtarışlarını Giresun’da yapacak.
2021-2022 sezonunda Kabadüz Belediyespor’da Ordu 1.Amatör Lig şampiyonluğu yaşayan Kemal Akkaya, geride kalan sezonda ise Eskipazarspor takımını finale kadar taşıyan isimlerden birisi olmuştu. Henüz 2001 doğumlu olmasına rağmen her sezon üzerine koyarak giden bir performans sergileyen Akkaya, kariyerine yeni bir sayfa açtı.
Giresun Süper Amatör Lig ekibi Ali Durağı Gençlikspor ile anlaşmaya varan formda kaleci Kemal Akkaya, burada şampiyonluk yaşayarak kariyerine yeni bir başarı eklemek istiyor.
SAMET KARADAĞ