- Ağustos 25, 2023
- No Comment
- 230
Milli Takım Hazırlık Kampı Kadrosu’na Ordulu İsim de Çağrıldı
27 Ağustos-1 Eylül 2023 tarihleri arasında İstanbul’da kampa girecek olan Türkiye U15 Kız Milli Takım kadrosu belli olurken, Ordu’dan sadece…
![Milli Takım Hazırlık Kampı Kadrosu’na Ordulu İsim de Çağrıldı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/IMG_4036.jpeg)
27 Ağustos-1 Eylül 2023 tarihleri arasında İstanbul’da kampa girecek olan Türkiye U15 Kız Milli Takım kadrosu belli olurken, Ordu’dan sadece Parsspor forması giyen Pınar Büyük’te çağrıldı.
Ordu’da son dönemlerde altyapı anlamında artan Kadın Futbol Takımları, Milli Takım yetkililerinin de dikkatini çekmeye başladı. Nazlı Ceylan Demirbağ teknik direktörlüğünde 27 Ağustos’ta toplanacak olan U15 Kız Milli Takımı’na Ordulu genç isim Pınar Büyük davet edildi.
27 Ağustos Pazar günü saat 12.00’de Gençlik ve Spor Bakanlığı Riva Milli Takım Tesisleri’nde toplanacak olan Türkiye U15 Kız Milli Takım Kadrosu’nda 2009 doğumlu oyuncular yer aldı. Açıklanan listede 28 futbolcu yer alırken Avrupa’dan ve Süper Lig’den takımların genç isimlerinin yanı sıra Ordu Parsspor’dan Pınar Büyük’te Milli Takım daveti alan isim oldu.
Savunmada oynayan Pınar Büyük, Parsspor U15 takımında oynadığı futbol ile dikkat çekmişti.
SAMET KARADAĞ