- Ağustos 25, 2023
- No Comment
- 218
Ordulu ‘Yıldız’ın Yeni Adresi Ümraniyespor Oldu
Trendyol 1.Lig ekiplerinden Göztepe’nin 21 yaşındaki sağ bek oyuncusu Ordulu Uğur Kaan Yıldız’ı kiralık olarak Ümraniyespor’a transfer oldu. Geçtiğimiz sezon…
![Ordulu ‘Yıldız’ın Yeni Adresi Ümraniyespor Oldu](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Ugur-Kaan-Yildiz.png)
Trendyol 1.Lig ekiplerinden Göztepe’nin 21 yaşındaki sağ bek oyuncusu Ordulu Uğur Kaan Yıldız’ı kiralık olarak Ümraniyespor’a transfer oldu.
Geçtiğimiz sezon Süper Lig’de mücadele eden ancak küme düşen iki takımdan birisi olan Ümraniyespor, Ordulu futbolseverlerin yakından tanıdığı bir ismi transfer etti. istanbul Ümraniye doğumlu olan ancak aslen Ordu’ya bağlı Mesudiye Çaltepe mahallesinden olan Uğur Kaan Yıldız, yeni sezonda Ümraniyespor’a transfer oldu.
Fenerbahçe’de futbola başlayan ve altyaş kategorilerinde birçok maçta forma giyen Uğur Kaan Yıldız, ilk profesyonel maçını 2020-2021 sezonunda oynamıştı. Türkiye Kupası’nda Sivas Belediyespor karşısında sahaya çıkan ve 52 forma numarası ile dikkat çeken Uğur Kaan Yıldız, daha sonra Bursaspor’a kiralanmıştı.
Bursaspor’da 11 maçta forma giydikten sonra geçen sezon bonservisi ile Göztepe’ye transfer olan Yıldız, 14 maçla sezonu tamamlamıştı. Türkiye U21 Milli Takım formasını da giyen Ordulu Uğur Kaan Yıldız, yeni sezonda kiralık olarak Ümraniyespor forması giyecek.
SAMET KARADAĞ