MuayThai Ordu’dan Sorulur !

Muaythai Federasyonu Başkanlığının 2016 yılı faaliyet programında yer alan Minikler-Yıldızlar-Gençler ve Büyükler (Bay-Bayan ) Muaythai Türkiye Şampiyonası 28 Ocak 07 Şubat tarihleri arasında Aydın ilinde yapıldı.

Sporcularımız Ordu’ya 9 madalya ile döndü Aydın ilinde yapılan Minikler- Yıldızlar-Gençler ve Büyükler Muaythai Türkiye Şampiyonası’nda sporcularımız Ordu’ya 9 madalya ile döndü 65 İlden toplam 2 bin sporcunun katıldığı şampiyonada Ordu İl Karması 18 sporcuyla yer aldı.

Aydın’ın Söke İlçesinde yapılan şampiyonada Ordu İl Karması 3 ikincilik ve 6 üçüncülük olmak üzere toplam 9 madalya elde ederek başarı sağladı.

Müsabakalar sonrası Yıldızlar bay-bayan kategorisinde 36 kg. Oğuz Özkul ikinci, 67 kg. Furkan Gökbulut ikinci, 50 kg. Hüseyin Gümüş üçüncü, 40 kg. Oya Kömürcü üçüncü oldu. Minikler bay-bayan kategorisinde ise 30 kg. Tuğçe Kıran, 36 kg. Oğuzhan Demir ve 38 kg. Alperen Özcan üçüncülüğü elde ettiler. Üst Genç Bayanlarda 51 kg. Berna Tut üçüncülüğü elde ederken Büyük Erkekler +91 kg. Ümit Şahin ise ikinciliği elde etti.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!