- Eylül 6, 2023
- No Comment
- 124
Murat Parlak: ‘’Fatsa Belediyespor’un Ruhunu Görecekler’’
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor’da Karbel Karaköprü Belediyespor ile oynanacak maç öncesinde açıklamalarda bulunan teknik direktör Murat Parlak, Fatsa Belediyespor…
![Murat Parlak: ‘’Fatsa Belediyespor’un Ruhunu Görecekler’’](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/murat-parlak.png)
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor’da Karbel Karaköprü Belediyespor ile oynanacak maç öncesinde açıklamalarda bulunan teknik direktör Murat Parlak, Fatsa Belediyespor taraftarlarını çok merak ettiğini ve Fatsa Belediyespor ruhunu Cumartesi günü göstermek istediklerini söyledi.
Afyon kampında yeni sezona hazırlanan ve ardından Ordu’ya gelerek sezonun ilk maçı için hazırlıklarını sürdüren Fatsa Belediyespor’da teknik direktör Murat Parlak önemli açıklamalarda bulundu. Fatsa İlçe Stadyumu’nda antrenmanlarını sürdüren Fatsa Belediyespor’da, Karbel Karaköprü Belediyespor maçı öncesinde Murat Parlak iddialı açıklamalarda bulundu.
Fatsa Belediyespor’un çiçeği burnunda teknik direktörü Murat Parlak, ilk hafta grubun iddialı takımı Karbel Karakörpü Belediyespor ile oynayacaklarını söylerken: ‘’Kamp çok yoğun geçti, gayet iyi çalıştık. Oradaki çalışmalarımızın meyvesini inşallah sezon başladığından itibaren göstereceğiz. Gayet iyi durumdayız, hafta sonu önemli bir maç oynayacağız. Fatsa adına önemli bir maç. Fatsa Belediyespor tarihinde önemli maçlardan bir tanesi olacak. İyi başlayıp iyi bitirmek istiyoruz, grubun iddialı takımlarından birisiyle oynayacağız ama kimle oynadığımızın önemi yok.’’ dedi.
Murat Parlak özellike Karbel Karaköprü Belediyespor’u çok iyi bildiğini ve tanıdığını söylerken: ‘’Bizim sahamızda doğru organizasyonu yaptığımız takdirde yenemeyeceğimiz hiçbir takım yoktur. Her maçı kazanmak için oynayacağız. İlk hafta ezbere bildiğim bir rakiple oynayacağız, hemen hemen her oyuncusunu biliyorum. Gözümüzün gördüğü ve analizini yaptığımız hiçbir takımdan çekinmeyeceğiz. Onların bizimle alakalı bilmediği çok şey var. Yeni bir takımız, ilk defa oynayacağız. Bizim artılarımız çok fazla. Taraftarlarımızın coşkusuyla galip geleceğiz. Taraftarları gerçekten çok merak ediyorum. Cumartesi gününü iple çekiyorum. Fatsa Belediyespor ruhunu Cumartesi gününden itibaren görecekler. Çok farklı bir sezon olacak.’’ İfadelerini kullandı.
Cumartesi günü ilk kez Fatsa Belediyespor’un teknik direktörü olarak sahaya çıkacak olan Murat Parlak takımın eksiklerinden de bahsederken: ‘’Kampta Mikail sakatlandı, omuzunda yırtığı var. Muhtemelen maçta oynamayacak. Abdurrahman İlkyaz’ın da geçen seneden kalan bir cezası var. Bu iki isim dışında eksiğimiz yok’’ açıklamasını yaptı.
SAMET KARADAĞ