Müthiş Maçı Fatsa Halk Eğitim Merkezi Kazandı ! 2-3

Voleybol Kadınlar 2.Lig’de temsilcisi eden Fatsa Halk Eğitim Merkezi, deplasmanda Kastamonu Doğa Gençlik karşısında müthiş maçı 3-2 kazanarak haftayı galibiyetle kapattı.

2020-2021 sezonunda Ordu’yu Voleybol Kadınlar 2.Ligi’nde temsil eden Fatsa Halk Eğitim Merkezi, ligin 5.haftasında deplasmanda Kastamonu Doğa Gençlik ile karşılaştı. Son haftaların en nefes kesen karşılaşmalarından birisi olan maçta tam 5 set oynanırken, maçı ise Ordu temsilcisi ti-break’te kazandı.

Kastamonu Tandoğan Kapalı Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmanın ilk setinde ev sahibi ekip 25-19 kazanarak 1-0 öne geçerken, ikinci sette ise Ordu temsilcisi 23-25 kazanarak skoru eşitledi. Setler ilerledikçe oyuncuların performansı artarken 25-22 (2-1) ve 24-26 (2-2) setlerin ardından ise maç ti-break’a kaldı. Maçta galibiyeti belirleyecek seti ise Fatsa Halk Eğitim Merkezi 13-15 kazanarak galibiyet ulaşan taraf oldu.

Voleybol Kadınlar 2.Lig 7.Grup temsilcisi Fatsa Halk Eğitim Merkezi, ligde 5.maçında 3.galibiyetini alarak ikinci sıraya yükseldi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!