Mart 27, 2023

Niyazi Hüseyinoğlu’ndan Kısıtlı Değişiklikler !

TFF 3.Lig’de hafta sonunda oynadığı karşılaşmada Nevşehir Belediyespor’a 1-0 kaybeden Fatsa Belediyespor’da, Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu’nun bu maçta sadece 2 oyuncu değiştirmesi dikkatlerden kaçmadı.

2021-2022 sezonunda kurduğu ekonomik ve kısıtlı kadro ile hedefini 3.Lig 1.Grup’ta kalmak olarak belirleyen Fatsa Belediyespor, kötü başladığı sezonda toparlanma sürecine geçerken Nevşehir Belediyespor maçı öncesinde oynadığı 3 karşılaşmada 7 puan almıştı. Ligde Nevşehir Belediyespor deplasmanından eli boş dönen Fatsa Belediyespor’da, maç kadrosunda yedek kulübesinde yer alan 7 oyuncudan sadece 2’si şans bulabildi.

Bu sezon oynanan karşılaşmalarda çoğunlukla 3 ya da üzeri oyuncu değiştiren hatta birçok maçta 5 oyuncu değişiklik hakkını kullanan Fatsa Belediyespor Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu, Nevşehir Belediyespor maçıyla birlikte 3.kez sadece 2 oyuncu değişirdi. İlk olarak 9.haftada oynanan ve 0-0 biten Artvin Hopaspor maçında sadece Ozan Can Dursun ve Erşan Yaşa’yı oyuna alan Hüseyinoğlu, Onur Hafızoğlu ve Altan Güler gibi hücum gücü olan oyunculara şans tanımamıştı.

Ligin 11.hafta maçında kendi sahasında Karaman Belediyespor 0-1 kaybeden Fatsa Belediyespor’da oyuna yine Ozan Can Dursun ve Erşan Yaşa ikilisi girerken, Burak Demireğen, Bilal Can İner, Altan Güler ve Onur Hafızoğlu sadece ısınmakla yetinmişti. Niyazi Hüseyinoğlu, Nevşehir Belediyespor maçında ise bu sefer oyuna sadece Mehmet Seçme ve Oğuzhan Birben’i alırken bu sefer oyuna girmeyi beklenen ancak formalarını giyemeyen oyuncular Burak Demireğen, Altan Güler, Yiğit Köse ve Ramazan Üzer olmuştu.

Kısıtlı kadrosu olan ve sakat oyuncularla da uğraşan Fatsa Belediyespor’da bu sezon sadece 2 değişiklik yapılan 3 karşılaşmada 1 puan alınabildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!