Nisan 1, 2023

Ohtamış Spor Kulübü, Basketbola İddialı Girmek İstiyor !

Ordu’nun çiçeği burnunda spor kulübü olan Ulubey Ohtamış Spor Kulübü, ilk önemli adımını Erkek Basketbolu ile atıyor.

Ulubey’de Ercan İmamoğlu önderliğinde kurulan Ohtamış Spor Kulübü’nde hareketlilik zamanı. Ordu’nun yeni spor kulübü olan ve ilk olarak Basketbol takımı konusunda hamle yapan Ohtamış Spor Kulübü’nde, Basketbol Şube Sorumluluğu’na Adem Felek getirilmişti.

Ohtamış Spor Kulübü’nden yapılan açıklamada takımın bu sezon Erkekler Bölgesel Ligi’nde oynaması yönünde gereken yetkililerle görüşmelere başlandığı belirtildi.

Önemli adımlarım atıldığı ve teknik heyetin belirlendiği belirtilen açıklamada birçok oyuncu ile de anlaşmaya varıldığı ve yakın zamanda lisans işlemleri tamamlanacağı açıklandı.

“Karadeniz’in tek Türkiye’nin 4. Spor Programı Uygulayan Ulubey Anadolu İmam Hatip Lisesine Kulüp Başkanımız Ercan İmamoğlu öncülüğünde, Başkan vekilimiz, Ahmet İnanlı, Ekonomiden Sorumlu Başkan Yardımcımız Derviş Onur Küpçük, Basketbol Şube Sorumlumuz Alper Felek, Basketbol Antrenörü Umut Ulutaş ile birlikte Ohtamış Mahallesi Dernek Başkanı Abdülaziz Özen’in de katılıdğı bir ziyaret programı gerçekleştirildi. Ziyarette, Gençler kategorisi ile A takım oyuncu planlaması üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Genç sporcularımızla görüşüp tanışma fırsatı bulduk. Kendilerine yakın zamanda lisans çıkartacağız, kulüp takım olma yönünde bugün önemli bir adım atıldı. Ordu ve Giresun Üniveristesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencileriyle de iletişim kurarak sporcu taraması yapmaya devam edeceğiz. Ayrıca ziyarette bireysel sporlar üzerine de fikir alışverişinde bulunuldu. Kulübümüz bünyesinde bir çok branşta ülkemizde derece yapacak sporcular yetiştirmesi hedefi ile çalışıyoruz. Bu hafta yapılacak olan yönetim kurulu toplantımızda bütün bu konular masaya yatırıp, yakın zamanda yapacağımız adımların kararlarını alacağız. Başta genç sporcularımız olmak üzere alınacak kararların hayırlı olmasını diliyoruz.”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!