Mayıs 31, 2023

“Oktay Çanak ve Ekibi Bunu Engellemiştir”

Haftalardır Yeni Orduspor’da yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul’a hazırlanan ancak kongreye alınmayan Savaş Şimşek, adeta ateş püskürdü.

Orduspor ile Yeni Orduspor’un sözde birleşme konusunda Mahir Akdere ile birlikte Orduspor cephesinin en kilit isimlerinden birisi olan Savaş Şimşek, Yeni Orduspor Kulübü başkanlığına aday olacağını belirtmişti. Ancak kongre günü kulüp üyeliği olmadığı için aday yapılmayan Şimşek’ten ilk açıklama geldi.

“Engellendik”

Bizler bugün burada aylardır uğraştığımız Orduspor birleşmesi için toplandık. 3.Lig’deki Yeni Orduspor başkanlığı aday olduğumuzu haftalar önce açıklamıştık. Yeni Orduspor yönetimi ilk kongrede toparlanamadı, bizlerde bugün yönetim listemizle buraya geldik fakat bazı eller tarafından engellendik.

“Bu şehir Orduspor’u istiyor”

Orduspor ve taraftarlar olmadan başarı sağlanamayacaktır bu şehirde, bu şehir Orduspor’un istiyor, halkın takımını istiyor, birilerinin takımını değil. Oktay Çanak ve ekibi bunu engellemiştir. Oyun içinde oyun vardır, biz kimsenin siyasi hesaplarına alet olmayacağız. Ofislerden, oturdukları yerlerden buraya müdahale edemezler. Yöneteceklerse buyursunlar gelsinler, yönetmeyeceklerse bıraksınlar biz yönetelim.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!