Mart 28, 2023

Ordu 2.Amatör Lig’de 7 Takım Mücalede Edecek !

2022-2023 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de kura ve fikstür çekimi yapılırken, geçen sezon altı takımın mücadele ettiği Ordu 2.Amatör Lig’de bu sezon ise yedi takım mücadele edecek.

Ordulu futbolseverlerin Ordu 1.Amatör Lig’inin ardından heyecanını merakla beklediği Ordu 2.Amatör Lig’de, yeni sezon öncesinde planlama yapıldı. Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda yeni sezonun kura çekimi ve fikstürü yapılırken, Ordu 2.Amatör Lig’de ise 7 takım mücadele edecek.

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Metin Kır, Futbol İl Temsilcisi ve lige katılım yapan kulüplerin yöneticilerinin katılımı ile yapılan kura ve fikstür çekimi ile yeni sezon planlaması yapıldı. Ordu 2.Amatör Lig’de 2022-2023 sezonunda Fatsaspor, Fevzi Çakmakspor, Gülyalı Belediyespor, İdman Yurduspor, İstanbul Boğazıspor, Orduspor ve Yeşilordu Futbol Kulübü mücadele edecek.

25 Mart’ta başlayacak olan Ordu 2.Amatör Lig’de yeni sezonun ilk haftasında ise şu maçlar oynanacak.

Orduspor – İdman Yurduspor
Yeşilordu Futbol Kulübü – Gülyalı Belediyespor
Fevzi Çakmakspor – İstanbul Boğazıspor
Fatsaspor BAY

SAMET KARADAĞ

1 thought on “Ordu 2.Amatör Lig’de 7 Takım Mücalede Edecek !

  1. Efsane ordu sporumuzun dönmesine müthiş sevindik emeği geçen başta valimiz Tuncay beye herkese çok teşekkür ediyoruz
    Bu takım yaşamalıydı kimler sebep Olduysa onlarda bu durumlara düşmesini istemezdi elbet yanlış yönetim yanlış kararlar her takımın başına gelebilecek olaylar bizim takım bu yanlışları kaldıracak güçte değildi orduda yaşamayan başkanlar bunu bilemezler hayırlı olsun şimdiden efsane ORDU SPORUMUZA başarı dolu maçlar diliyorum sabırsızlıkla bekliyoruz kalın sağlıcakla Mehmet ÖZYÜREK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!