• Ağustos 22, 2019
  • No Comment
  • 92

Ordu 30 Antrenör Daha Kazandı !

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi tarafından düzenlenen Salih Aydoğan-Turgay Güney TFF Grassroots C Futbol Antrenörlüğü Kursu sona ererken,…

 Ordu 30 Antrenör Daha Kazandı !

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi tarafından düzenlenen Salih Aydoğan-Turgay Güney TFF Grassroots C Futbol Antrenörlüğü Kursu sona ererken, ilimiz bu kurs sayesinde 30 antrenör daha kazandı.

Salih Aydoğan-Turgay Güney TFF Grassroots C Futbol Antrenörlüğü Kursu TFF Antrenör Eğitmenleri Tuna Güneysu ve Aykut Canik’in önderliğinde gerçekleştirildi.

30 antrenör adayının katıldığı kursta, TFF Antrenör Eğitmenleri Tuna Güneysu ve Aykut Canik, adaylara en ufak ayrıntıları bile uygulamalı olarak anlatarak, antrenörleri en iyi şekilde hazırladı.

TÜFAD Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır, eğitimlerin tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, TFF Antrenör Eğitmenleri Tuna Güneysu ve Aykut Canik’e teşekkür ederken, kursiyerlere ise tebrik etti.

Efsaneler yaşatılıyor

Şimdiye kadar Öner Piroğlu Aziz Tokat-Kahraman Sönmez, Uğur Şerement ve Üstün Türközer adına yapılan TFF Grassroots C Futbol Antrenörlüğü Kursu, bu kez de Orduspor’da hem futbol oynayıp hem de antrenörlük yapan Salih Aydoğan ve Turgay Güney adına gerçekleştirildi.

TÜFAD Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır, TÜFAD-TFF Grassroots C Futbol Antrenörlüğü Kursuna bu sene Salih Aydoğan ve Turgay Güney isimlerini verdiklerini belirterek; “Bu tür seminerler bizim için çok önemli. Bize seminerimizi Tuna Güneysu ve Aykut Canik hocalarımız verdi. Verimli birt semineri daha geride bıraktık” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat

Related post

Ordu’da Judo Antrenörü Adayları İçin Kurs Başladı

Ordu’da Judo Antrenörü Adayları İçin Kurs Başladı

Türkiye Judo Federasyonu Başkanlığı’nın, 2024 yılı faaliyet programında yer alan 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu uygulama eğitimi, Ordu’da başladı. 15…
Türkiye’de Futbol Antrenörü Olmak Cep Yakıyor, İşte Ücretler

Türkiye’de Futbol Antrenörü Olmak Cep Yakıyor, İşte Ücretler

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından u Antrenör Lisans Kurs ve Sertifika ücretlerinin lisansların fiyatları ise antrenörleri çileden çıkararak sosyal medyada da geniş…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir