• Ağustos 22, 2019
  • No Comment
  • 105

Uras Ilgın, Galatasaray Yolunda !

Ordu Galatasaray Futbol Okulu’nun Kuşadası’nda gerçekleştirilen kampında göze giren 7 oyuncu Galatasaray Kulübü altyapı antrenörleri tarafından seçmelere alınırken, bu oyuncular…

 Uras Ilgın, Galatasaray Yolunda !

Ordu Galatasaray Futbol Okulu’nun Kuşadası’nda gerçekleştirilen kampında göze giren 7 oyuncu Galatasaray Kulübü altyapı antrenörleri tarafından seçmelere alınırken, bu oyuncular arasından Uras Ilgın, beğenilerek yeniden Florya’ya davet edildi.

Galatasaray Kulübü tarafından Kuşadası kampında Türkiye genelinde 95 oyuncu seçilirken, Ordu Galatasaray Futbol Okulu’ndan; Canpolat Türkmen, Arda Yalçın, Uras Ilgın, Timur Şenyurt, Kerem Yavuz, Arda Asrın Orhan ve Tuğberk Bayram Florya’ya davet edilmişti.

Flotya’da Galatasaray altyapı antrenörleri tarafından gerçekleştirilen seçmelerde göze giren Ural Ilgın, tüm dikkatleri üzerine çekerek bir kez daha Florya’ya gitmeye hak kazandı.

Ordu Galatasaray Futbol Okulu Antrenörü Göklmen Yavuz, oyuncusunu tebrik ederek, şu değerlendirmelere bulundu; “Galatasaray kampından seçilen ve daha sonra Florya’da bir elemeden daha geçen sporcuların listesi yayınlanmıştır. Sporcumuz Uras Ilgın’ı tebrik ediyor tekrar Florya’ya davet edilecek olan sporcumuza başarılar diliyorum.”

Ordu Hayat

Related post

Fabrika Misali !

Fabrika Misali !

Ordu Galatasaray Futbol Okulu başarılarına devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz sezon Galatasaray’a genç golcü Burak Yalçın’ı gönderen Sarı Kırmızılı ekip, bu…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir