Haziran 8, 2023

”Ordu Amatörü’ne Katkı Vermek İstiyoruz”

Ordu Amatörü’nün son yıllarda dikkat çeken takımlarından birisi olan Doğaspor, yeni sezon öncesinde ilk antrenmanını yaparken kulüp başkanı Uğur Ateş önemli açıklamalarda bulundu.

Son yıllarda Ordu 1.Amatör Lig Play-Off’unun gediklilerinden birisi olan ve aynı zamanda yetiştirdiği futbolcularla önemli bir yol kaydeden Doğaspor’da yeni sezonun hazırlıkları başladı. Doğaspor’da, Kulüp Başkanı Uğur Ateş ise kazasız, belasız bir sezon dilediklerini söyledi.

Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sezona başlayan Doğaspor, başta 3.Lig ekibi Büyükçekmece Tepecikspor’a gönderdiği Yasin Kargı olmak üzere bazı oyuncularını kaybetti. 15 futbolcu ile ilk antrenmanını yapan Doğaspor’da Başkan Uğur Ateş, “Doğaspor kulübümüz 2021-2022 futbol sezonunu bu akşam yaptığı antrenmanla açmıştır. Kazasız belasız bir sezon diliyoruz. Genç futbolcu arkadaşlarımızın hayatlarına dokunarak onları daha iyi yerlere gelmesini sağlamak istiyoruz. Kulübümüzde aile ortamı sağlayıp, Ordu amatör futboluna katkı vermek istiyoruz” dedi.

Doğaspor yeni sezonda B Grubu’nda Kirazlimanıspor, Kotyora Futbol Kulübü, Gölköyspor, Kabadüz Belediyespor, İdmanyurdu, Saraycık Belediye ve Eskipazarspor ile mücadele edecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!