Mayıs 30, 2023

Ordulu Kaleci Fatsa Belediyespor’da !

Altyapı hamlesiyle dikkat çeken Fatsa Belediyespor, kaleci antrenörlüğü görevine Ordu’nun yetiştirdiği önemli kalecilerden birisi olan Orçun Arslan’ı getirdi.

TFF 3.Lig’de mücadele eden ve son iki yıldır genç oyunculara verdiği şanslarla dikkat çeken Fatsa Belediyespor’da altyapı hamlesi her geçen gün artıyor. Altyapının başına Fatsa Belediyespor’un eski teknik direktörlerinden birisi olan Taner Gürsoy’u getirdikten sonra 2004-2008 doğumlu oyuncular için seçme yapan Fatsa Belediyespor, altyapıya kaleci antrenörü getirdi.

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor’da ilk kez kaleci antrenörlüğü yapan Orçun Arslan, bu sezondan itibaren Fatsa Belediyespor’un altyapısında görev alacak. Orçun Arslan’ın kaleci antrenörlüğünü yaptığı Ünye 1957 Spor kaleci, geçen sezon 6 karşılaşmada sadece 3 gol görmüştü.

Orduspor altyapısından yetiştikten sonra A takıma yükselmeyi başaran ve ardından kariyerinde Artvin Hopaspor, Ispartaspor, Azerbaycan Şuşaspor, Sultanbeyli Belediyespor, 44 Malatyaspor, Beyköy Belediyespor, Safranboluspor, Ulubey Belediyespor, 04 Doğubeyazıtspor, Havza Belediyespor ve Araklı 1961 Spor formaları giyen Orçun Arslan yaptığı açıklamada Fatsa Belediyespor ile anlaştığı için mutlu olduğunu dile getirdi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!