Ordu Askf’den ‘Amatör Ligler’ Paylaşımı !

2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Lig ve Yerel Amatör Liglerin başlayıp başlamayacağı merak edilirken, Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun yaptığı paylaşım dikkat çekti.

TFF Bölge Müdürlüklerinin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na gönderdiği yazı sonrasında Ordu ASKF’den Ordu’yu Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek 4 kulüp ve Yerel Amatör Kulüpleri ilgilendiren bir yazı paylaşıldı. Ünye 1957 Spor, Altınordu Belediyespor, Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ve Ulubey Belediyespor’un Ordu’yu temsil edeceği BAL’de transfer lisans işlemleri ve Yerel Amatör takımlarının son durumları ile ilgili bilgi verildi.

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun paylaştığı bildiride şu bilgilere yer verildi.

”Amatör futbolcuların filiz lisans, vize ve transfer lisans işlemlerinin 15 Şubat 2021 tarihinde yapılmaya başlanacağı duyurulmuştu. Şimdilik sadece 2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’ e katılması kesinleşen 263 kulübün BAL’da oynama yaşı uygunluğu olan 2005 ve daha büyük doğumlu futbolcularının filiz lisans, vize ve transfer işlemleri yapılacaktır. Yerel liglere katılacak amatör kulüplerimizin lisans işlemleri Amatör İşler Kurulu’ nun konuyla ilgili bir duyurusu yapılıncaya kadar kesinlikle yapılmayacaktır. TFF Bölge Müdürlüklerimiz lisans evraklarını kulüplerden direkt almayacak olup Covid-19 salgınının devam ettiği dikkate alınarak evraklar Bölge Müdürlüklerimize ASKF’lerce yetkilendirilen bir yönetici tarafından elden teslim edilecek veya Kargo ile gönderilecektir. 2020-2021 sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar kitapçığımız ilgili her yere ulaştırılmıştır. Lisans işlemleri için gerekli evrakların Federasyonumuz internet sitesinde yayınlanmıştır.”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!