- Eylül 3, 2023
- No Comment
- 188
Ordu Ekibinde Sol Beke ‘Mankır’ Geliyor
TFF 3.Lig ekiplerinden Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni transferler arka arkaya gelirken, son hazırlık maçında da şans bulan Fatih Mankır için…
![Ordu Ekibinde Sol Beke ‘Mankır’ Geliyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Fatih-Mankir.jpg)
TFF 3.Lig ekiplerinden Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni transferler arka arkaya gelirken, son hazırlık maçında da şans bulan Fatih Mankır için imza an meselesi.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezon öncesinde son hazırlık maçı Eynesil Belediyespor ile oynandı. Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki’nin lig maçı için muhtemel ilk 11 arayışı içinde olduğu hazırlık maçında sol bekte Fatih Mankır yer aldı.
Yeni Meramspor’da futbola başlayan 2002 doğumlu sol bek Fatih Mankır, 2015-2016 sezonunda Tümosan Konyaspor altyapısına transfer olmuştu. Yeşil-Siyahlı ekibin altyapısında uzun süre forma giyen Fatih Mankır, daha sonra 1922 Konyaspor’a transfer olmuştı. Fatih Mankır, geçen sezon kiralık olarak forma giydiği 1922 Konyaspor forması ile 3.Ligde 9 maça çıkmıştı.
2002 doğumlu olan ve sol bekte forma giyen Fatih Mankır, Tümosan Konyaspor ile olan sözleşmesi geçen sezon sona ermişti. 21 yaşındaki Mankır, şu ana kadar 2.Lig’de 35, 3.Lig’de ise 9 maçta şans bulmuştu.
SAMET KARADAĞ