- Eylül 2, 2023
- No Comment
- 263
Orduspor 1967 A.Ş.’den Golsüz Hazırlık
TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş., sezon öncesi hazırlık maçında Eynesil Belediyespor ile golsüz berabere kaldı. 0-0 2023-2024 sezonunda yeni…
![Orduspor 1967 A.Ş.’den Golsüz Hazırlık](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/IMG_5622.jpeg)
TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş., sezon öncesi hazırlık maçında Eynesil Belediyespor ile golsüz berabere kaldı. 0-0
2023-2024 sezonunda yeni bir kimlik ile 3.Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 A.Ş, 9 Eylül’de oynayacağı ilk lig maçı öncesinde hazırlık maçı ile kendisini tarttı. Orduspor 1967 A.Ş., sezonun son hazırlık maçında Eynesil Belediyespor ile karşılaştı
Yeni Ordu Stadyumu’nda lig öncesinde son provasını yapan Orduspor 1967 A.Ş.’de teknik direktöre Cüneyt Tiryaki sahaya Cihan Şentürk, İsmail Kayalı, Rıdvan Koçak, Batuhan Berkay Fındık, Fatih Mankır, Gürcan Gözüm, Kadir Taşoğlu, Mustafa Samican Keskin, Gökay Eser, Cavit Can Ekinci, Şükrü Kaan Kılıçarslan ilk 11’i ile çıktı.
Orduspor 1967 A.Ş. ile Eynesil Belediyespor arasında oynanan maçta keyifsiz bir şekilde golsüz sona erdi
SAMET KARADAĞ