Ordu Fenerbahçeliler Derneği, İzmir’i Unutmadı !

İzmir’in Seferihisar ilçesi açıklarında 30 Ekim 14.51’de 6,6 büyüklüğünde deprem meydana gelen sonrasında Türkiye ve Dünya’nın dört bir yanından yardımlar devam ederken, Ordu Fenerbahçeliler Derneği’nden de depremzedelere ulaştırılmak üzere yardım kolileri gönderildi.

Ordu Fenerbahçeliler Derneği’nden, İzmir’de meydana gelen deprem için yardım yapıldı. Meydana gelen depremde yaşanan duruma kayıtsız kalmayan Ordu Fenerbahçeliler Derneği, içinde hijyen kitinden oluşan koliler depremzedelere ulaştırılmak üzere İzmir Fenerbahçeliler Derneği’ne kargolandı.

Ordu Fenerbahçeliler Derneği başkanı Melih ACAR yapmış olduğu açıklamada; ”Kulübümüzün ve Sayın Başkanımız Ali Koç’un başlatmış olduğu bu tür organizasyonlar bizleri teşvik etmiş, bizler de Ordu Fenerbahçeliler Derneği olarak elimizden geldiğince birşeyler yapmak istedik. Gün, birlik ve beraberlik günü. Bu organizasyonda emeği geçen Ordu Fenerbahçeliler Derneği yönetim kurulu üyelerimize ve organizasyonun başından sonuna kadar bizzat yer alan dernek yönetim kurulu üyemiz Umut Tepe’ye teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!