Ünye 1957 Spor’dan Altyapıya Büyük Önem !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor yönetim kurulu üyeleri ve teknik heyeti, antrenmanları devam eden Ünye Futbol Kulübü U19 antrenmanını ziyaret ederek iki takım arasında altyapı işbirliğini konuştu.

Sezon öncesinde Genel Kurul yapan ve hem başkan hem de teknik ekipte değişikliğe giden Ünye 1957 Spor’da, diğer yandan da altyapı çalışmaları devam ediyor. Yeşil-Beyazlı ekip, antrenmanlarına devam eden Ünye Futbol Kulübü U19 takımını yakından takibi, teknik ekip ve futbolcuların yüzlerini güldürdü.

Ünye 1957 Spor yönetim kurulu üyeleri Anıl Tahmazoğlu, Alperen Arpacıoğlu ve Teknik Direktör Aydın Yavuz’un yanı sıra, yardımcı antrenörler Erol Büyük, Rüştü Çalı, Sarper Ağca, kaleci antrenörü Orçun Arslan, Ünye Futbol Kulübü Başkanı Metin Tamtürk, U-19 antrenörü Hakan Kenanoğlu ve kaleci antrenörü Fırat Demiroğlu’na ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette alt yapı iş birliği konuşan her iki kulübümüzün yöneticileri, önümüzdeki günlerde birlik ve beraberliğin daha da pekişmesi için gayret edileceği vurgusu yaptı. Ünye 1957 Spor yöneticilerinin ziyaretinden oldukça memnun olduğunu söyleyen Ünye Futbol Kulübü Başkanı Metin Tamtürk,“Altyapı oyucularımızı ziyaret ederek onları gelecek adına motive eden Ünye 1957 Spor’umuzun yeni teknik heyeti ve yönetici arkadaşlarımıza gençlerimiz adına teşekkür ederim. Ünye futbolunu tekrar güzel günlere taşıyacağına inandığımız yeni yönetim kurulumuz ve teknik ekibimiz ile hepberaber çok başarılı işlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!